Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja  |   Klauzula Informacyjna RODO

Nowe w galerii ZPSM

  • Z teatrem Kamishibai w Szpitalu
  • Christmas Carol Quiz
  • Koncert Wigilijny - AD 2018
  • Grudniowy koncert z cyklu Mistrz i uczeń
  • Warsztaty puzonowe w ZPSM
  • Świątecznie w PSM I st.
  • Przekazanie archiwaliów A. Huebnera Książnicy Pomorskiej
  • Szlachetna Paczka w ZPSM
  • Konkurs na Aranżację Polskiej Kolędy
  • Warszty Pianistyczne w ZPSM
  • Warsztaty fagotowe w PSM I st.
  • POSM II st. - na sportowo!
  • IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im Dominika Rutkowskiego
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin - 2018
  • Warsztaty fletowe z Renatą Guzik
  • Teoria w praktyce - 2018
  • Koncert Stypendystów Miasta Szczecin w Filharmonii
  • Setna rocznica urodzin Niepodległej
  • Hymn na 100-lecie Niepodległej
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM - 2018 r.
  • Koncert w Greiswaldzie
  • Koncert w Przelewicach
  • Pasowanie uczniów klasy I PSM I st.
  • Pasowanie uczniów klasy I POSM II st.
  • Z biologiczną wizytą w ZUT
  • Muzyka Współczesna - seminarium dla nauczycieli
  • Stepnica - Park Natury Zalewu Szczecińskiego
  • Wyjazd integracyjny
  • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  • Wakacje 2018 - już za pasem...
  • Dzień Projektu Gimnazjalnego
    - "Dziady", "Mały Książę"

Fortepian Koncertowy w ZPSM

7.09.2018 r.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie, w okresie od 28 sierpnia 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. realizuje zadanie: "Zakup fortepianu do nowej Sali Koncertowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie". Zadanie to dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

początek strony...

Baltic Guitar Days 2019 - International Festival and Competition - 14-16.06.2019

12.01.2019

:: bliższe informacje o konkursie...

:: regulamin konkursu/jury/nagrody...

:: zgłoszenia...

:: harmonogram...

początek strony...

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

12.11.2017

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2017/2018 otrzymali następujący uczniowie: Abir Chanaa – klasa śpiewu Anny Rosy (VI POSM II st.), Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika (III PSM II st.), Tymon Chruściel – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (IV POSM II st.), Weronika Głowacka – klasa fletu Bartosza Głowackiego (IV PSM II st), Wiktor Komorowski – klasa fagotu Edyty Moroz (II POSM II st.), Aleksander Kowalak – klasa fagotu Edyty Moroz (VI POSM II st.), Michał Kram – klasa perkusji Dariusza Jagiełło (VI PSM II st.), Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu Bogdana Górnika (III POSM), Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni (V POSM).

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Premiera RP Mateusza Morawieckiego

28.09.2018 r.

Mieszko Zabłocki - uczeń klasy skrzypiec Karoliny Uźniak-Gunii. W roku szkolnym 2017/2018 otrzymał promocję z wyróżnieniem do klasy VI POSM II st., uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Wiceprezesa Rady Ministrów Piotra Glińskiego

18.10.2018 r.

Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.) i Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - uczniowie klasy akordeonu Bogdana Górnika, otrzymali stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

rok szkolny 2018/2019

Mieszko Zabłocki (kl. 2 POSM II st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Gini: III miejsce w grupie III w III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. J. Kaliszewskiej - Poznań, 11-13.01.2019 r.

Wiktor Komorowski (kl. 2 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: III miejsce w XII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych - Wrocław, 10-11.01.2019 r.

Aleksander Kowalak (kl. 6 POSM II st.) - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w XII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych - Wrocław, 10-11.01.2019 r.

Daria Górska (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: I miejsce w Konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień "Nowe narkotyki - nie daj się wkręcić" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - Szczecin, 7.01.2019 r.

Konrad Szymonko (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w Konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień "Nowe narkotyki - nie daj się wkręcić" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - Szczecin, 7.01.2019 r.

Agata Wasik (kl. 2 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w Konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień "Nowe narkotyki - nie daj się wkręcić" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - Szczecin, 7.01.2019 r.

Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda w IV Tokyo International Music Competition - Tokyo, 1.12.2018 r. - 1.01.2019 r.

Laura Chomiczewska (kl. 6 POSM II st.), Dawid Modzelewski (kl. 2 POSM II st.), Weronika Wasiela (kl. 6 POSM II st.), Hanna Antosiewicz (kl. 4 POSM II st.), Karolina Szczerbik (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Adrian Gryszpan, Berenika Kamińska-Pękalksa: 1 miejsce drużynowo I Mistrzostwach Szkół Artystycznych w badmintonie - Szczecin, 7.12.2018 r.

Duet akordeonowy "Cinnamon Duo" w składzie: Wiktoria Wasiak (kl. 3 POSM II st.), Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - przygotowanie Bogdan Górnik: III nagroda w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Kamil Borsuk (kl. 3 PSM II st.) - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda w IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowy - Praga, 26-27.10.2018 r.

Zespół Perkusyjny "Szczecin Young Percussion" w składzie: Wiktoria Kościańska (kl. 4 POSM II st.), Michał Kram (kl. 6 PSM II st.), Dawid Modzelewski (kl. 6 POSM II st.) - przygotowanie Dariusz Jagiełło: II miejsce w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Maksym Komaniecki (kl. 3 POSM II st.),Filip Wilkowski (kl. 3 PSM II st.), - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Kameralistyki Fortepianowej - Toruń, 6-8.12.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Maksym Komaniecki (kl. 3 POSM II st.),Filip Wilkowski (kl. 3 PSM II st.), - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Salomea Gajda (kl. 2 PSM I st.) - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: laureatka plebiscytu Edu Virtuoso - symfoniczny talent show - Szczecin, Filharmonia, 2.12.2018 r.

Katarzyna Olczykowska (kl. 4 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: Nagroda Prezydenta Miasta Kutna w XIV Konkursie Piosenki Mistrza Jeremiego - Kutno, 19-25.11.2018 r.

Patryk Kaźmierczak (kl. 1 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Karolina Kułaga (kl. 4 POSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Katarzyna Druciarek (kl. 3 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Pola Szymczak (kl. 2 PSM II st.) - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Łukasz Martin (kl. 4 PSM II st.) - klasa fortepianu jazzowego Joanny Gajdy: wyróżnienie w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, PSM I st., 3-4.12.2018 r.

Ada Musiatowicz (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Najpiękniejszy List Pisany Odręcznie - Bolesławiec-Kruszyn, 30.11.2018 r.

Amelia Krzyżanowska (kl. 2 POSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: III miejsce w grupie I i II w IV Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym im. Dominika Rutkowskiego - Szczecin, 20-22.11.2018 r.

Klara Bieluń (kl. 4 PSM II st.) - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: II miejsce w grupie I i II w IV Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym im. Dominika Rutkowskiego - Szczecin, 20-22.11.2018 r.

Zuzanna Kołsut (kl. 3 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Olimpiadzie wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 3.12.2018 r.

Dorota Szajduk (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: VI miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Olimpiadzie wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 3.12.2018 r.

Dorota Szajduk (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Szczeciński Parnas" - Szczecin, 10.11.2018 r.

Konrad Szymonko (kl. 2 POSM II st.), Kajetan Michalski (kl. 2 POSM II st.), Filip Michalski (kl. 2 POSM II st.), Feliks Paradowski (kl. 2 POSM II st.)Paweł Krzemieniewski (kl. 3 POSM II st.), Maksymilian Gągorowski (kl. 3 POSM II st.), Wiktor Butkiewicz (kl. 3 POSM II st.), Tymon Chruściel (kl. 4 POSM II st.), Daniel Rozmus (kl. 4 POSM II st.), Rafał Ackiewicz (kl. 4 POSM II st.), Hanna Antosiewicz (kl. 4 POSM II st.), Karolina Szczerbik (kl. 4 POSM II st.) - przygotowanie Adrian Gryszpan, Berenika Kamińska-Pękalksa: 1 miejsce drużynowo w II Mistrzostwach Drużynowych Szkół Artystycznych w Tenisie Stołowym - Szczecin, 16.11.2018 r.

Oliwia Maciejuniec (kl. 2 POSM II st.) - klasa klawesynu Ueszuli Stawickiej: Laureat IV Regionalnego Konkursu Pieński Patriotycznych "Polskie Drogi" w kat. SP V-VIII, Gimn. - Nowogard, 6.11.2018 r.

Cyprian Szawracki (kl. 4 POSM II st.) - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: Grand Prix na I. Międzynarodowym Konkursie Saksofonowym im. Aleksandra Fedotowa - Wilno, 26-27.10.2018 r.

Natalia Herfort (kl. 4 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. M. Karłowicza - Kraków, 25-27.10.2018 r.

Abir Chanaa (kl. 6 POSM II st.) - klasa śpiewu Anny Rosy: wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. M. Karłowicza - Kraków, 25-27.10.2018 r.

Krzysztof Klukowski (kl. 5 POSM II st.) - klasa perkusji Antoniny Kadur: Międzynarodowe Warsztaty Samby Bloco X. - Kraków, 19-22.10.2018 r.

Weronika Głowacka (kl. 4 PSM II st.) - klasa fletu Bartosza Głowackiego: II miejsce - III Geneva International Music Competition - Genewa, 1.07.2018 r.

początek strony...

Wirtualny spacer po naszej Szkole - Zapraszamy!

24.01.2017

początek strony...

copyright © 2011-2019 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie