Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja  |   Doradca Metodyczny

Nowe w galerii ZSM

  • Klasyczny Finał w Muzyku
  • West side story
  • Krasnoludki w Muzyku
  • Warsztaty fletowe z udziałem Małgorzaty Hlawsy
  • Finał Olimpiady Artystycznej w Warszawie
  • Warsztaty teatralna z Iwoną Faj
  • Z bajkową wizytą w Zespole Szkół Specjalnych
  • Spotkanie z Sybirakiem
  • V Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny
  • Dzień otwartych drzwi
  • Szekspir Pomylony
  • Warsztaty pianistyczne z dr. Wojciechem Kubicą
  • Szkolny Konkurs Zespołów Kameralnych
  • Otwarcie Nowej Sali Koncertowej ZSM
  • Studniówka AD 2017
  • Z bajkową wizytą w szpitalu
  • Koncert Wigilijny AD 2016
  • Wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów
  • Magia harmonii - potęga brzmienia
  • III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy
  • Maria Szymanowska.Seminarium dla nauczycieli
  • Powróćmy jak za dawnych lat...

Wyjazd integracyjny - wrzesień 2017

20.06.2016

Zaliczkę na wyjazd integracyjny można wpłacać na konto Szkoły:
Zespół Szkół Muzycznych w Szczecinie
ul. Staromłyńska 13
70-561 Szczecin
nr rachunku: 29 1010 1599 0053 1113 9134 0000
tytuł wpłaty: imię i nazwisko - wyjazd integracyjny

początek strony...

Podręczniki 2017/2018

15.06.2017

Podręczniki i ćwiczenia do przedmiotów ogólnokształcących dla klas 1 - 3 OSM będą zakupione przez Szkołę ze środków dotacji celowej i udostępnione uczniom w pierwszych dniach września 2017 r. Podręczniki muzyczne (Solfeż, Zasady Muzyki) dostępne są dla naszych uczniów w Bibliotece ZSM.

:: podręczniki ogólnokształcące i muzyczne obowiązujące w roku szkolnym 2017/2018 w ZSM w Szczecinie.

początek strony...

Informacja dla rodziców uczniów przyjętych do klasy I PSM I st.

7.06.2017

Dnia 30 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców i dzieci przyjętych do klasy I Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

początek strony...

Wakacje

22.06.2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się dnia 23 czerwca 2017 r. (piątek) o godz. 13:00 w Sali Koncertowej ZSM.

początek strony...

Wirtualny spacer po naszej Szkole - Zapraszamy!

24.01.2017

początek strony...

Certyfikat

29.05.2017

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Pani Premier RP Beaty Szydło

21.12.2016

Agnieszka Kujawska - uczennica w klasie fortepianu Pawła Gorczyńskiego. W roku szkolnym 2015/2016 otrzymała promocję z wyróżnieniem do klasy V OSM II st., uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

30.11.2016

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2015/2016 otrzymali następujący uczniowie i obecnie absolwenci naszej Szkoły: Dominik Franczuk - absolwent ZSM, Julia Ptasznik - absolwentka ZSM, Agnieszka Kujawska - klasa 5 OSM, Weronika Głowacka - klasa 2 SM, Cyprian Szawracki - klasa 2 OSM, Karolina Stachowiak - klasa 5 OSM, Tymon Chruściel - klasa 2 OSM, Gabriela Wacławska - klasa 3 OSM, Daniel Rozmus - klasa 2 OSM, Iwona Grysak - klasa 4 OSM

Gratulujemy!

początek strony...

Olimpiada Artystyczna - Historia Muzyki

22.12.2016

Tytuły Finalistów XLI edycji Olimpiady Artystycznej - Historia Muzyki: Magdalena Gołda - klasa 4 OSM, Zuzanna Klepacka - klasa 1 SM, Mieszko Zabłocki (tytuł Finalisty z Wyróżnieniem) - klasa 4 OSM - przygotowanie Renata Wilento
oraz Agnieszka Kujawska - klasa 5 OSM, Wiktoria Święciochowska - klasa 5 OSM, Karolina Stachowiak (tytuł Finalisty z Wyróżnieniem)- klasa 5 OSM - przygotowanie Dorota Kalinowska.

Do okręgowych eliminacji Olimpiady Artystycznej - Historia Muzyki zakwalifikowały się następujące osoby: Laura Chomiczewska - klasa 4 OSM, Magdalena Gołda - klasa 4 OSM, Aleksander Kowalak - klasa 4 OSM, Mieszko Zabłocki - klasa 4 OSM, Zuzanna Klepacka - klasa 1 SM, - przygotowanie Renata Wilento
oraz Karolina Stachowiak - klasa 5 OSM, Agnieszka Kujawska - klasa 5 OSM, Wiktoria Święciochowska - klasa 5 OSM - przygotowanie Dorota Kalinowska.

początek strony...

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie "Citta di Barletta" we Włoszech

16.05.2017

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

2016/2017

Maja Krzemień klasa I OSM - przygotowanie Marzanna Sienkiewicz-Poter: wyróżnienie w Kangurze Matematycznym oraz bardzo dobry wynik w Alfiku Matematycznym - Szczecin, 20.06.2017 r.

Katarzyna Jurga - klasa śpiewu solowego Ewy Filipowicz: Srebrny Medal na Chorus Inside Chietti, kategoria soliści - Chietti (Włochy), 12.06.2017 r.

Jakub Strycharczyk - (skrzypce) klasa 5 OSM, Maciej Burda (fortepian) klasa 5 SM - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: tytuł "Talent Roku 2017" na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, 18.06.2017 r.

Zafia Kubowicz - klasa śpiewu solowego Małgorzaty Wieland: złoto na Chorus Inside - Chienti (Włochy), 31.05-4.06.2017 r.

Wiktoria Wasiak - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda na International Music Competition. “TOMAŽ HOLMAR”. Malborghetto (Włochy), 7.06.2017 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III nagroda na International Music Competition. “TOMAŽ HOLMAR”. Malborghetto (Włochy), 7.06.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria wasiak, Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda na na International Music Competition. “TOMAŽ HOLMAR”. Malborghetto (Włochy), 15.05.2017 r.

Wiktoria Wasiak - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w I Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin, 7.06.2017 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w I Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin, 7.06.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria wasiak, Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w I Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin, 7.06.2017 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: III miejsce w XIII Lubuskich Spotkaniach Skrzypcowych - Zielonej Górze, 05.06.2017 r.

Gabriela Wacławska - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w VI Stockholm International Music Competition - Stockholm, 27.05.2017 r.

Agnieszka Kujawska - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: III miejsce w VI Stockholm International Music Competition - Stockholm, 27.05.2017 r.

Abir Chanaa klasa IV OSM - przygotowanie Maria Bogacka-Bobik: I miejsce w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 25.05.2017 r.

Michał Kram klasa 4 SM - przygotowanie: Alina Pycio-Grochowska: I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 25.05.2017 r.

Duet fortepianowy w składzie Szymon Kaczorkiewicz - klasa I SM, Karol Kot klasa 2 OSM - przygotowanie Alina Pycio-Grochowska: II miejsce w grupie "duety" w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 25.05.2017 r.

Duet fortepianowy w składzie Natalia Grzegorczyk - klasa 4 OSM, Dawid Modzewski klasa 4 OSM - przygotowanie Alina Pycio-Grochowska: I miejsce w grupie "duety" w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 25.05.2017 r.

Duet fortepianowy w składzie Anna Lorek - klasa 4 SM, Klara Sienkiewicz klasa 5 OSM - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: II miejsce w III Konkursie Zespołów Instrumentalnych - Stargard, 24-25.05.2017 r.

Jakub Strycharczyk - (skrzypce) klasa 5 OSM, Maciej Burda (fortepian) klasa 5 SM - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w III Konkursie Zespołów Instrumentalnych - Stargard, 24-25.05.2017 r.

Abir Chaana - klasa śpiewu solowego Anny Rosy: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Alicja Bany - klasa śpiewu solowego Iwony Górewicz: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Joanna Świłpa - klasa śpiewu solowego Iwony Górewicz: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Karolina Misiorek - klasa śpiewu solowego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Ada Stasiukiewicz - klasa śpiewu solowego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Natalia Grocholska - klasa śpiewu solowego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Adela Łukjan - klasa śpiewu solowego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym, 17-20.05.2017 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II nagroda na IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Mont-Dore (Francja), 15.05.2017 r.

Wiktoria wasiak - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda na IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Mont-Dore (Francja), 15.05.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria wasiak, Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda na IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Mont-Dore (Francja), 15.05.2017 r.

Weronika Głowacka - klasa fletu Bartosza Głowackiego: Pierwsza Nagroda Absolutna (98/100 pkt.) na Concorso Internationale per Giovani Musicisti "Citta di Barletta" - Barletta (Włochy) 23-28.04.2017 r.

Miachał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: III miejsce w XV Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym "Stargard - pod szczęśliwą Gwiazdą" - Stargard 10-11.04.2017 r.

Barbara Pszeniczka - klasa fletu Sylwii Kędzierskiej-Nowak: wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym - Sochaczew, 10-12.04.2017 r.

Tymon Chruściel - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: III miejsce w IV Festiwalu Pianistycznym im. A. Szeluty - Słupca, 7-8.04.2017 r.

Jakub Strycharczyk - klasa skrzypiec Pawła Maślanki: wyróżnienie w Konkursie dla Skrzypków i Altowiolistów w ramach Festiwalu im. Jadwigi Kaliszewskiej - Poznań, 17-19.03.2017 r.

Tymon Chruściel - klasa 2 OSM, przygotowanie Barbara Kunc: Finalista IX ogólnopolskiego Konkursu Solfeżowego dla uczniów szkół muzycznych II st. - Bielsko-Biała, 17-19.03.2017 r.

Tymon Chruściel - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: II miejsce w grupie II oraz Nagroda Specjalna Kazimierza Brzozowskiego, Dyrektora Artystycznego Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie w V Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 28-31.03.2017 r.

Paweł Bagiński - klasa fortepianu Eleny Swiridenko: wyróżnienie (grupa II) w V Zachodniopomorskim Konkursie Pianistycznym o zasięgu ogólnopolskim - Szczecin, 28-31.03.2017 r.

Jakub Mazur - klasa 3 SM, przygotowanie Anna Machowska: wyróżnienie w XIII Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym - Bydgoszcz, 30.03.2017 r.

Weronika Omietońska - klasa 3 SM, przygotowanie Paulina Dubojska: I miejsce w kategorii I na XIII Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym - Bydgoszcz, 30.03.2017 r.

Cyprian Szawracki - klasa saksofonu Dariusza Samóla: wyróżnienie w II Gorzowskim Turnieju Saksofonowym - Gorzów Wielkopolski, 18.03.2017 r.

Cyprian Szawracki - klasa saksofonu Dariusza Samóla: II miejsce na Europejskim Forum Saksofonowym - Wrocław, 29.03.2017 r.

Jakub Mazur - klasa gitary Piotra Pałaca: II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym (kat. soliści) - Kielce, 20-22.03.2017 r.

Mateusz Leonowicz - klasa gitary Piotra Pałaca: III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym (kat. soliści) - Kielce, 20-22.03.2017 r.

Kwartet gitarowy w składzie: Piotr Schelenz klasa 5 SM, Julia Maszkowska - klasa 6 SM, Mateusz Leonowicz - klasa 5 SM, Karolina Białczewska - klasa 2 SM, przygotowanie Piotr Pałac: II miejsce na VII Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym. Kielce, 20-22.03.2017 r.

Natalia Potaman - klasa 3 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w XI Zachodniopomorskim Konkursie Recytatorskim o Złotą Lirę Kornela Ujejskiego. Szczecin, 24.03.2017 r.

Ada Musiatowicz - klasa 1 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów - Instytut Rozwoju Oświaty. Warszawa, 25.01.2017 r.

Zespół perkusyjny w składzie: Agata Błaszczyńska - klasa 6 SM, Dawid Buczula - klasa 6 SM, Magdalena Mazurek - klasa 6 SM, Piotr Kupczyński - klasa 6 SM, przygotowanie Dariusz Jagiełło: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej - Bydgoszcz, 27.02-01.03.2017 r.

Reprezentacja Szkoły w Tenisie Stołowym: Mateusz Czerniawski - klasa 2 OSM, Rafał Ackiewicz - klasa 2 OSM, Tymon Chruściel - klasa 2 OSM, Karolina Szczerbik - klasa 2 OSM, Paweł Krzemieniewski - klasa 1 OSM, Maksymilian Gągorowski - klasa 1 OSM, Miłosz Witczak - klasa 5 OSM, Mateusz Hołota - klasa 4 OSM, przygotowanie Adrian Gryszpan: IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego - Szczecin, 6.02.2017 r.

Duet fortepianowy w składzie: Agnieszka Kujawska - klasa 5 OSM, Karolina Stachowiak - klasa 5 OSM, przygotowanie Anna Paras: I miejsce w Finale Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych - Szczecin, 6.02.2017 r.

Zespół kameralny w składzie: Iwona Grysak (saksofon) - klasa 4 OSM, Cyprian Szawracki (saksofon) - klasa 2 OSM, Sara Polak (fortepian) - klasa 5 OSM, przygotowanie Dariusz Samól: II miejsce w Finale Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych - Szczecin, 6.02.2017 r.

Zespół kameralny muzyki dawnej w składzie: Jacek Wernikowski (klawesyn) - klasa , Mieszko Zabłocki (skrzypce) - klasa 4 OSM, Laura Chomiczewska (wiolonczela) - klasa 4 OSM, przygotowanie Urszula Stawicka: III miejsce ex aequo w Finale Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych - Szczecin, 6.02.2017 r.

Zespół perkusyjny w składzie: Agata Błaszczyńska - klasa 6 SM, Dawid Buczula - klasa 6 SM, Magdalena Mazurek - klasa 6 SM, Piotr Kupczyński - klasa 6 SM, przygotowanie Dariusz Jagiełło: III miejsce ex aequo w Finale Szkolnego Konkursu Zespołów Kameralnych - Szczecin, 6.02.2017 r.

Zofia Walich - klasa 2 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: laureat Małego Konkursu Recytatorskiego - Szczecin, 20.01.2017 r.

Karol Kot - klasa 2 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: laureat Małego Konkursu Recytatorskiego - Szczecin, 20.01.2017 r.

Alicja Kondzioła - klasa 1 SM, przygotowanie Małgorzata Wieland: Grand Prix na Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej w języku obcym - Szczecin, 13.01.2017 r.

Tymon Chruściel - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: nagroda główna za najwyższą punktację w grupie (III miejsce) na 16 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym (grupa wiekowa IV, kategoria - fortepian solo) oraz wyróżnienie za najlepszą interpretację utworu romantycznego w tymże Konkursie - Görlitz, 13-14.01.2017 r.

Agnieszka Kujawska - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w 16 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym (grupa wiekowa V, kategoria - fortepian solo) - Görlitz, 13-14.01.2017 r.

Michał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło oraz Magdalena Gołda - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce ex aequo w Szkolnym Konkursie Harmonizacji Kolęd - Szczecin, 21.12.2016 r.

Jakub Strycharczyk - klasa skrzypiec Pawła Maślanki: IV miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. J. Kaliszewskiej - Poznań, 16-18.12.2016 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. J. Kaliszewskiej - Poznań, 16-18.12.2016 r.

Katarzyna Druciarek - klasa śpiewy jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: II miejsce w Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej - Szczecin, 15.12.2016 r.

Zespół kameralny w składzie: Julia Król (harfa) - klasa 3 OSM, Karina Kujawska (fortepian) - klasa 2 OSM, Gabriela Wacławska - klasa 3 OSM, przygotowanie Barbara Stalmierska: wyróżnienie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, 12-13.12.2016 r.

Natalia Grudnik - klasa ,przygotowanie Małgorzata Kowalik: wyróżnienie na X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty - Sławno, 12-13.12.2016 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria wasiak, Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: wyróżnienie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, 12-13.12.2016 r.

Jakub Strycharczyk - klasa 5 OSM, Maciej Burda klasa 5 SM - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, 12-13.12.2016 r.

Cyprian Szawracki - klasa saksofonu Dariusza Samóla: III miejsce na XII Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym pod patronatem Yanagasawa - Przeworsk, 6-9.12.2016 r.

Adam Jamróz - klasa 6 SM, przygotowanie Renata Wilento: I miejsce w Szkolnym Quizie "Wiem wszysto o... Feliksie Nowowiejskim" - Szczecin, 29.11.2016 r.

Cyprian Szawracki - klasa saksofonu Dariusza Samóla: złoty medal na I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych - Białystok, 25-27.11.2016 r.

Aleksander Kowalak - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w X Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych - Wrocław, 24-26.11.2016 r.

Antoni Dubajko - klasa kontrabasu Grzegorza Kmity: wyróżnienie w V ogólnopolskim Konkursie Kontrabasowym Szkół Muzycznych I i II st. - Starogard Gdański, 24-26.11.2016 r.

Magdalena Gołda - klasa 4 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: II miejsce oraz nagroda Związku Literatów Polskich oraz nagroda za szczególne walory recytatorskie zaprezentowanych tekstów twórców Szczecińskich w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim - Szczecin 28.11.2016 r.

Krzysztof Klukowski - klasa 3 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: nagroda Związku Literatów Polskich za szczególne walory recytatorskie zaprezentowanych tekstów twórców Szczecińskich w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim - Szczecin 28.11.2016 r.

Duet fortepianowy w składzie: Agnieszka Kujawska - klasa 5 OSM, Karolina Stachowiak - klasa 5 OSM, przygotowanie Anna Paras: II miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Kameralistyki Fortepianowej - 25-26.11.2016 r.

Małgorzata Mróz - klasa 3 OSM, przygotowanie Anna Wójcik: laureat VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na Najpiękniejszy LIST Pisany Odręcznie - Kruszyna, 22.11.2016

początek strony...

copyright © 2011-2018 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie