Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja

Nowe w galerii ZPSM

  • Dzień Projektu Gimnazjalnego
    - "Dziady", "Mały Książe"
  • Szczecin Young Percussion w Filharmonii
  • Klasyczny Finał w Muzyku - 2018
  • Zajęcia z samoobrony w POSM II st.
  • Martha
  • Koncert pierwszaka - Gramy dla MAMY
  • "Lokomotywa" i inne wiersze Juliana Tuwima
  • 9. Wiosna Biologów
  • Olimpiada Artystyczna - 2018
  • Krasnoludki w Muzyku - 2018
  • Z wizytą w Szkole Specjalnej - "Witajcie w naszej bajce..."
  • VIII ZFK - niedziela
  • VIII ZFK - sobota
  • VIII ZFK - piątek
  • VIII ZFK - czwartek
  • VIII ZFK - środa
  • VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy
  • POSM - na sportowo
  • Koncert w Berlinie
  • IX Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny 2018
  • Dzień Otwarty POSM II st. i PSM II st.
  • Nasz pierwszy koncert!
  • Czytelniczy Wolontariat - Jan Brzechwa dzieciom...
  • Studniówka 2018
  • Konkurs aranżacji kolęd
  • Muzyka fortepianowa przez wieki
  • Warsztaty rytmiczne z udziałem Moniki Kionki
  • Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkół Artystycznych
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin
  • Pomerania 2017
  • Poczytaj mi mój Profesorze...
  • Koncert w Międzyzdrojach
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM
  • Pasowanie uczniów klas 1. ZPSM

NGO - Wernisaż Posterów

31.07.2018 r.

początek strony...

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019

21.06.2018 r.

:: spis podręczników obowiązujący w ZPSM w roku szkolnym 2018/2019...

początek strony...

UWGA! - ważne informacje

21.06.2018 r.

Druki świadectw szkolnych są do odebrania w księgowości Szkoły.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 POSM II st., PSM I st. i PSM II st. odbędzie się 22 czerwca 2018 r. o godz. 13:00 w Sali Koncertowej ZPSM.

początek strony...

Informacja dla rodziców uczniów przyjętych do klasy 1 POSM II st!

14.06.2018 r.

Zebranie organizacyjne dla rodziców (opiekunów prawnych) uczniów przyjętych do klasy 1 POSM II st. w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się 21 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 17:00. Tematem spotkania będą sprawy organizacyjne, wyjazd integracyjny we wrześniu 2018 r. W czasie zebrania nastąpi także przekazanie podręczników ogólnokształcących do klasy 1 POSM II st. (7 SP).

Zaliczkę na wyjazd integracyjny można wpłacać na konto Szkoły:
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie
ul. Staromłyńska 13
70-561 Szczecin
nr rachunku: 29 1010 1599 0053 1113 9134 0000
tytuł wpłaty: imię i nazwisko - wyjazd integracyjny

początek strony...

IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego - 20-22 listopada 2018 r.

1.06.2018 r.

Projekt stworzenia Ogólnopolskiego Konkursu Altówkowego im. Dominika Rutkowskiego narodził się z inicjatywy środowiska Pedagogów Szkół Muzycznych Szczecina. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w listopadzie 2012 roku – w pierwszą rocznicę śmierci Dominika Rutkowskiego - znakomitego artysty, muzyka i pedagoga, który całe swoje życie poświęcił Muzyce i kształceniu młodych utalentowanych ludzi na poszczególnych stopniach ich rozwoju.

:: poprzednie edycje...

:: wspomnienie o Dominiku Rutkowskim i Stanisławie Sadłowskim...

:: regulamin IV Ogólnopolskiego Konkursu Altówkowego...

początek strony...

Akademia Sztuki zaprasza na LAWA - KULICE 2018

17.05.2018 r.

Akademia Sztuki w Szczecinie zaprasza po raz kolejny do udziału w Letniej Akademii Wokalno-Aktorskiej. LAWA to ogólnopolskie mistrzowskie kursy wokalne, kurs aktorski i ruchu scenicznego, a dla osób mniej zaawansowanych - kurs klasycznej techniki wokalnej. Uczestnicy śpiewający, będą mieli możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych do występów scenicznych, a osoby rozpoczynające przygodę ze śpiewem - sprawdzenie możliwości swojego głosu, ukierunkowanie.

:: informacje szczegółowe...

początek strony...

Wirtualny spacer po naszej Szkole - Zapraszamy!

24.01.2017

początek strony...

XLII Olimpiada Artystyczna, sekcja historii muzyki

15.02.2018

Finaliści Olimpiady Artystycznej - Historia Muzyki: Gabriela Wacławska (IV klasa POSM II st.) - II miejsce w eliminacjach okręgowych, finalistka z wyróżnieniem, Hanna Pudło (V klasa POSM II st.) - III miejsce ex aequo w eliminacjach okręgowych, finalistka, Kamila Fryczkowska (V klasa POSM II st.) - IV miejsce ex aequo w eliminacjach okręgowych, finalistka z wyróżnieniem - przygotowane przez Dorotę Kalinowską oraz Abir Chanaa (V klasa POSM II st.) - III miejsce ex aequo w eliminacjach okręgowych, finalistka, Zuzanna Kubera (III klasa PSM II st.) - III miejsce ex aequo w eliminacjach okręgowych, finalistka - przygotowane przez Renatę Wilento.

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

16.10.2017

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2016/2017 otrzymali następujący uczniowie: Paweł Bagiński – klasa fortepianu Eleny Swiridenko (IV POSM), Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika (II PSM), Tymon Chruściel – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (III POSM), Weronika Głowacka – klasa fletu Bartosza Głowackiego (III PSM), Agnieszka Kujawska – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (VI POSM), Mateusz Leonowicz – klasa gitary Piotra Pałaca (VI PSM), Jakub Mazur – klasa gitary Piotra Pałaca (IV POSM), Cyprian Szawracki – klasa saksofonu Dariusza Samóla (III POSM), Karolina Stachowiak – klasa fortepianu Eleny Swiridenko (VI POSM), Jakub Strycharczyk – klasa skrzypiec Pawła Maślanki (VI POSM), Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu Bogdana Górnika (II POSM), Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni (V POSM).

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Pani Premier RP Beaty Szydło

21.12.2017

Karolina Stachowiak - uczennica w klasie fortepianu Eleny Swiridenko. W roku szkolnym 2016/2017 otrzymała promocję z wyróżnieniem do klasy VI POSM II st., uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Ogólnopolski Konkurs Fagotowy Centrum Edukacji Artystycznej

6.04.2018

Aleksander Kowalak - uczeń w klasie fagotu Edyty Moroz został laureatem I miejsca Ogólnopolskiego Konkursu Fagotowego Centrum Edukacji Artystycznej w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy!

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

2017/2018

Tytus Łajdecki - klasa saksofonu jazzowego Łukasza Juźko: II miejsce w Konkursie Improwizacji Jazzowej - Zachodniopomorskie Forum Artystyczne - Szczecin, 20.04.2018 r.

Aleksander Panek - klasa saksofonu jazzowego Łukasza Juźko: wyróżnienie w Konkursie Improwizacji Jazzowej - Zachodniopomorskie Forum Artystyczne - Szczecin, 20.04.2018 r.

Wiktoria Pałasz - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: Grand Prix w kategorii szkół średnich na XII Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej - Kraków, 21.04.2018 r.; Grand Prix na X Festiwalu Piosenki Angielskiej - Barlinek, 21.03.2018 r.; I miejsce w kategorii 17-20 lat i nagroda specjalna w VI Konkursie Piosenki Żołnierskiej - Kołobrzeg, 27.05.2018 r.; II miejsce na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Gwiazd Polskiej Estrady - Chojna, 26.05.2018 r.; wyróżnienie w Konkursie "Śpiewać każdy może" - Pałac Młodzieży Szczecin, 26.05.2018 r.;

Karolina Kułaga - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: III miejsce w Konkursie Improwizacji Jazzowej - Zachodniopomorskie Forum Artystyczne - Szczecin, 20.04.2018 r.; wyróżnienie na III Festiwalu Papieskim im. Jana Pawła II - Banie, 18.05.2018 r.

Katarzyna Olczykowska - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: I miejsce w Konkursie Improwizacji Jazzowej - Zachodniopomorskie Forum Artystyczne - Szczecin, 20.04.2018 r.

Roman Podlasiński - klasa akordeonu Jerzego Siemaka: wyróżnienie VI Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym - Pyrzyce 24.04.2018 r.

Patryk Wróblewski - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w grupie F w II Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin 9.06.2018 r.; II miejsce w grupie IV w VI Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym - Pyrzyce 24.04.2018 r.

Antoni Sorówka - klasa akordeonu Bogdana Górnika: III miejsce w grupie E w II Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin 9.06.2018 r.; III miejsce w grupie V w VI Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym - Pyrzyce 24.04.2018 r.

Wiktoria Wasiak - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w grupie E w II Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin 9.06.2018 r.; III miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Solec Kujawski, 30.05.2018 r.; I miejsce ex aequo - IX International Music Competition - Belgrad, 9.05.2018 r.; II miejsce - 43.m International Accordion Copmetition - Pula, 25-28.04.2018 r.; I miejsce w grupie V w VI Zachodniopomorskim Konkursie Akordeonowym - Pyrzyce 24.04.2018 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: II miejsce w grupie E w II Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin 9.06.2018 r.; II miejsce w II Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Solec Kujawski, 30.05.2018 r.; I miejsce ex aequo - IX International Music Competition - Belgrad, 9.05.2018 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria Wasiak - akordeon, Kamil Borsuk - akordeon, przygotowanie Bogdan Górnik: I miejsce w grupie H w II Koszalińskim Konkursie Akordeonowym - Koszalin 9.06.2018 r.; I miejsce - IX International Music Competition - Belgrad, 9.05.2018 r.; I miejsce - 43.m International Accordion Copmetition - Pula, 25-28.04.2018 r.

Ada Stasiukiewicz - klasa śpiewu klasycznego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym - Szczecin, 12.05.2018 r.

Urszula Śledź - klasa śpiewu klasycznego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Zachodniopomorskim Forum Artystycznym - Szczecin, 12.05.2018 r.

Aleksandra Kosakiewicz - klasa śpiewu klasycznego Małgorzaty Wieland: wyróżnienie w Konkursie "Śpiewać każdy może" - Pałac Młodzieży Szczecin, 26.05.2018 r.

Jędrzej Kleszcz (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Dorota Krysińska: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Geologicznej "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" - Szczecin, 18.05.2018 r.

Natalia Łaniucha, PSM I st. - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: III miejsce w grupie najmłodszej w VI Regionalnym Konkursie Perkusyjnym - Pyrzyce, 22.05.2018 r.

Jagoda Frankowicz - przygotowanie Paweł Gorczyński: I miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Jan Błażejczak - przygotowanie Marek Oganowski: II miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Urszula Śledź - przygotowanie Paweł Gorczyński: III miejsce w grupie I w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Filp Soboń - przygotowanie Alina Grochowska: I miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Władysław Kopchuk - przygotowanie Alina Grochowska: II miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Karolina Białczewska - przygotowanie Barbara Chomska: III miejsce w grupie II w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Martyna Wochna - przygotowanie Paweł Gorczyński: I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Patryk Wróblewski - przygotowanie Paweł Gorczyński: II miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Marek Dyl - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w grupie III w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Maja Krzemień - przygotowanie Elena Swiridenko: I miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Oliwia Maciejuniec - przygotowanie Aleksandra Jączek: II miejsce ex aequo w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Damian Grabowski - przygotowanie Krzysztof Figiel: II miejsce ex aequo w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Justyna Zalewska - przygotowanie Aleksandra Jączek: III miejsce w grupie IV w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Karina Kujawska, Emma Kocój - przygotowanie Dorota Maciejewska, Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w grupie V w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Natalia Grzegorczyk, Dawid Modzelewski - przygotowanie Alina Grochowska: II miejsce w grupie V w Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego - Szczecin, 24.05.2018 r.

W Szkolnym Konkursie Fortepianu Obowiązkowego w roku 2018 wyróżnieni zostali: Marta Dudek - przygotowanie Ewa Ruszała, Stanisław Kawecki - przygotowanie Aleksandra Pstrągowska, Szymon Świłpa - przygotowanie Aleksandra Jączek, Weronika Głowacka - przygotowanie Judyta Prokurat, Mieszko Zabłocki - przygotowanie Dorota Maciejewska, Natalia Grudnik - przygotowanie Barbara Chomska - Szczecin, 24.05.2018 r.

Tymon Chruściel - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina - Szafarnia, 17-20.05.2018 r.

Weronika Głowacka - klasa fletu Bartosza Głowackiego: II miejsce (93/100) w III Międzynarodowym Konkursie Muzyki "Premio Citta Murata" - Cittadella (Włochy), 1.05.2018 r.

Wiktor Komorowski - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w III grupie wiekowej w XXV Śląskim Konkursie Instrumentów Dętych - Dąbrowa Górnicza, 24-27.04.2018 r.

Jan Kępiński - klasa organów Małgorzaty Klorek: Sonderpreis für Orgel - 10. Internationaler Malchower Kirchenpreis - Malchow, 28.04.2018 r.

Zespół kameralny w składzie: Natalia Grocholska - śpiew (III klasa POSM II st.), Martyna Borkowska - śpiew (III klasa POSM II st.), Martyna Heinrich - organy (IV klasa POSM II st.), przygotowanie Małgorzata Klorek, Małgorzata Wieland: Sonderpreis für Orgel - 10. Internationaler Malchower Kirchenpreis - Malchow, 28.04.2018 r.

Mateusz Gieryga - klasa gitary Jakuba Kościuszko: laureat - 10. Internationaler Malchower Kirchenpreis - Malchow, 28.04.2018 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce w grupie soliści - 10. Internationaler Malchower Kirchenpreis - Malchow, 28.04.2018 r.

Aleksander Kowalak - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w kategorii soliści - 10. Internationaler Malchower Kirchenpreis - Malchow, 28 kwietnia 2018 r.

Jakub Mazur - klasa gitary Piotra Pałaca: wyróżnienie w 21. Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Gitarowym Cithara Ignea - Żory, 23-27.04.2018 r.

Jędrzej Kleszcz (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w XII Zachodniopomorskim Konkursie Recytatorskim "O Złotą Lirę Kornela Ujejskiego" w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - Akademia Sztuki w Szczecinie, 14.04.2018 r.

Karina Kujawska (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w XII Zachodniopomorskim Konkursie Recytatorskim "O Złotą Lirę Kornela Ujejskiego" w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - Akademia Sztuki w Szczecinie, 14.04.2018 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I miejsce w kategorii III - 2. International Open Accordion Contest (IOAC) - Trossingen, 6.04.2018 r.

Cyprian Szawracki - klasa saksofonu Dariusza Samóla: II miejsce w kategorii saksofon, grupa II - I International Competition V. Antoniv and M. Zakopets Performers On Wind Instruments - Lwów, 17-21.04.2018 r.

Wiktor Komorowski - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w kategorii fagot, grupa II - I International Competition V. Antoniv and M. Zakopets Performers On Wind Instruments - Lwów, 17-21.04.2018 r.

Aleksander Kowalak - klasa fagotu Edyty Moroz: II miejsce w kategorii fagot, grupa III - I International Competition V. Antoniv and M. Zakopets Performers On Wind Instruments - Lwów, 17-21.04.2018 r.

Piotr Cholewa (V klasa PSM II st.) - przygotowanie Anna Machowska: III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie z Zasad Muzyki - Łomża, 13-14 kwietnia 2018 r.

Michał Kram (V klasa PSM II st.) - przygotowanie Anna Machowska: finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu z Zasad Muzyki - Łomża, 13-14 kwietnia 2018 r.

Kacper Kwaśniak (V klasa PSM II st.) - przygotowanie Anna Machowska: finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu z Zasad Muzyki - Łomża, 13-14 kwietnia 2018 r.

Duet perkusyjny w składzie: Michał Kram (V klasa PSM II st.), Wiktoria Kościańska (III klasa POSM II st.), przygotowanie Dariusz Jagiełło: II miejsce w kategorii II, grupa I w IV Konkursie Duetów Instrumentalnych - Stargard 16.04.2018 r.

Duet fortepianowy w składzie: Maksym Komaniecki (II klasa POSM II st.), Filip Wilkowski (II klasa PSM II st.), przygotowanie Aleksandra Pstrągowska: I miejsce w IV Konkursie Duetów Instrumentalnych - Stargard 16.04.2018 r.

Tymon Chruściel - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: III miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Konin, 12-15.04.2018 r.

Aleksander Kowalak - klasa fagotu Edyty Moroz: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fagotowym Centrum Edukacji Artystycznej - Łódź, 5.04.2018 r.

Abir Chanaa - klasa śpiewu Anny Rosy: III miejsce w grupie II w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz - Kielce, 24-27.03.2018 r.

Natalia Herfort - klasa śpiewu Anny Rosy: I miejsce w grupie I w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz - Kielce, 24-27.03.2018 r.

Ada Musiatowicz - II klasa POSM II st., przygotowanie Anna Wójcik: III miejsce w X Regionalnym Konkursie Literackim "Oto ja i podróże" - Szczecin, 21.03.2018 r.

Cyprian Szawracki - klasa saksofonu Dariusza Samóla: wyróżnienie w XVI Płockim Konkursie Muzyki Współczesnej - Płock, 26-27.03.2018 r.

Salomea Gajda - PSM I st., klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: II miejsce ex aequo w VI Międzywojewódzkim Konkursie Skrzypcowym i Altówkowym - Pyrzyce, 27-28.03.2018 r.

Jędrzej Kleszcz (III POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Szczecin, 17.03.2018 r.

Dorota Szajduk (III POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Szczecin, 17.03.2018 r.

Mateusz Feledyn (I POSM), Krzysztof Klukowski (IV POSM), Paweł Krzemieciecki (2 POSM) - przygotowanie Berenika Kamińska-Pękalska, Adrian Gruszpan: miejsca I, II, III w ww. kolejności w e-Turnieju FIFA - Szczecin (ZPSM), 16.03.2018 r.

Milena Kubis (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w kategorii gimnazjum w IV Konkursie Biologicznym "Budowa i funkcja organizmu człowieka ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego i narządów zmysłu" - Szczecin, 15.03.2018 r.

Kamila Kozłowska (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie w kategorii gimnazjum w IV Konkursie Biologicznym "Budowa i funkcja organizmu człowieka ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego i narządów zmysłu" - Szczecin, 15.03.2018 r.

Krzysztof Klukowski - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: udział w Bloco X - Międzynarodowych Warsztatach Muzyków Grających Sambę - Porto (Portugalia), 27.04-01.05.2018 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: wyróżnienie w XV Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Georga Philippa Telemanna - Poznań, 24-26.03.2018 r.

Salomea Gajda - PSM I st., klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: I miejsce ex aequo w gr. I w III Konkursie Instrumentów Smyczkowych - Gryfino, 15.03.2018 r.

Zachary Szefliński - PSM I st., klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: II miejsce ex aequo w gr. I w III Konkursie Instrumentów Smyczkowych - Gryfino, 15.03.2018 r.

Liwia Sobczyńska - PSM I st., klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: I miejsce ex aequo w gr. I w III Konkursie Instrumentów Smyczkowych - Gryfino, 15.03.2018 r.

Nadia Azjan - PSM I st., klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: II miejsce ex aequo w gr. I w III Konkursie Instrumentów Smyczkowych - Gryfino, 15.03.2018 r.

Antonina Osenkowska - PSM I st., klasa skrzypiec Joanny Jagiełło: III miejsce w gr. I w III Konkursie Instrumentów Smyczkowych - Gryfino, 15.03.2018 r.

Jakub Borowski - klasa klarnetu Barbary Boguckiej: wyróżnienie w Marcowym Konkursie Klarnetowym - Szczecin (Akademia Sztuki), 19.03.2018 r.

Tymon Chruściel - przygotowanie Barbara Kunc: 3 miejsce na Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYear 2018 (Ogólnopolski Konkurs Kształcenia Słuchu) - Wrocław, 16-18.03.2018 r.

Jakub Mazur - klasa gitary Piotra Pałaca: laureat Ogólnopolskiego Konkursu dla Gitarzystów w ramach Festiwalu im. Jadwigi Kaliszewskiej - Poznań, 16.03.2018 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: wyróżnienie I stopnia w XVI Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "Młody Paganini" - Legnica, 7-9.03.2018 r.

Tymon Chruściel (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Barbara Kunc: I miejsce w grupie I w Makroregionalnym Konkursie Pisania Dyktand - Gdańsk, 10.03.2018 r.

Maja Krzemień (II klasa POSM II st.) - przygotowanie Barbara Kunc: wyróżnienie w grupie I w Makroregionalnym Konkursie Pisania Dyktand - Gdańsk, 10.03.2018 r.

Weronika Omietońska (IV klasa PSM II st.) - przygotowanie Paulina Dubojska: I miejsce w grupie II w Makroregionalnym Konkursie Pisania Dyktand - Gdańsk, 10.03.2018 r.

Piotr Cholewa (V klasa PSM II st.) - przygotowanie Anna Machowska: wyróżnienie w grupie II w Makroregionalnym Konkursie Pisania Dyktand - Gdańsk, 10.03.2018 r.

Weronika Omietońska (IV klasa PSM II st.) - przygotowanie Julia Zemmler: wyróżnienie w kategorii koncertowej w VI Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym im. Franciszka Wesołowskiego - Łódź, 2-3.03.2018 r.

Mateusz Czerniawski (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Berenika Kamińska-Pękalska: I miejsce indywidualnie w Turnieju Tenisa Stołowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie - Szczecin, 2.03.2018 r.

Tymon Chruściel (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Adrian Gryszpan: II miejsce indywidualnie w Turnieju Tenisa Stołowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie - Szczecin, 2.03.2018 r.

Hanna Antosiewicz (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Berenika Kamińska-Pękalska: III miejsce indywidualnie w Turnieju Tenisa Stołowego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie - Szczecin, 2.03.2018 r.

Wiktor Komorowski - klasa fagotu Edyty Moroz: III miejsce w grupie IV w XXVI Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych - Poznań, 10.03.2018 r.

Michał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: I miejsce w grupie V w IX Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym - Szczecin, 1-5.03.2018 r.

Wiktoria Kościańska - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: III miejsce w grupie IV w IX Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym - Szczecin, 1-5.03.2018 r.

Jędrzej Kleszcz (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: laureat Małego Konkursu Recytatorskiego 2018" Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Przegląd Dzielnicowyf dla miasta Szczecin, - Szczecin, 24.02.2018 r.

Dorota Szajduk (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: laureat Małego Konkursu Recytatorskiego 2018" Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Przegląd Dzielnicowy dla miasta Szczecin - Szczecin, 24.02.2018 r.

Natalia Potaman (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Jolanta Dobies: udział w części pisemnej zawodów II stopnia XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - Szczecin, 17.02.2018 r.

Jakub Mazur - klasa gitary Piotra Pałaca: wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie im. Czesława Droździewicza - Krynica-Zdrój, 18-23.02.2018 r.

Tymon Chruściel - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym im. Haliny Czerny-Stefańskiej - Żagań, 9-10.02.2018 r.

Daria Górska (I klasa POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: wyróżnienie (kategoria - plakat) w Wojewódzkim Konkursie Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnychw tym nowych narkotyków - Szczecin, 23.01.2018 r.

Kamila Kozłowska (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Jadwiga Graczyk: IV miejsce w Konkursie wiedzy o HIV/AIDS - Szczecin, 4.12.2017 r.

Ada Musiatowicz (II klasa POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie dla Mistrzów - Instytut Rozwoju Edukacji Szczecin 15 grudnia 2017 r.

Dorota Szajduk (III klasa POSM II st.) - przygotowanie Anna Wójcik: wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie dla Mistrzów - Instytut Rozwoju Edukacji Szczecin 15 grudnia 2017 r.

Antoni Dubajko - klasa kontrabasu Grzegorza Kmity: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych II st. - Inowrocław, 14-15.12.2017 r.

Grysak Iwona - klasa saksofonu Julity Przybylskiej: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II st. - Szczecin, 11-12.12.2017 r.

Aleksander Kowalak - klasa fagotu Edyty Moroz: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych II st. - Szczecin, 11-12.12.2017 r.

Trio gitarowe w składzie: Jakub Mazur (klasa IV POSM II st.), Karolina Białczewska (klasa III PSM II st.), Barbara Baturo (klasa II POSM II st.), przygotowanie Piotr Pałac: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych II st. - Toruń, 9.12.2017 r.

Tymon Chruściel (III klasa POSM II st.)- przygotowanie Jaromir Gajewski: Prezentacja własnej kompozycji "Fantazja na fortepian" podczas Koncertu Młodych Twórców i Wykonawców w trakcie VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Neofonia" - AM Poznań, 12.12.2017 r.

Dorota Szajduk (III klasa POSM II st.)- przygotowanie Anna Wójcik: II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poświęconym Twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej "Szczeciński Parnas" - Szczecin, 25.11.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria Wasiak - akordeon, Kamil Borsuk - akordeon, przygotowanie Bogdan Górnik: I nagroda w kategorii II na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych, Szczecin 30.11.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria Wasiak - akordeon, Kamil Borsuk - akordeon, przygotowanie Bogdan Górnik: II nagroda w kategorii VIII w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Praga 2-5.11.2017 r.

Wiktoria Wasiak - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda ex æquo w kategorii IV w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Praga 2-5.11.2017 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda ex æquo w kategorii IV w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Praga 2-5.11.2017 r.

Duet KomaSoul w składzie: Katarzyna Olczykowska - śpiew jazzowy, Aleksander Marek - fortepian jazzowy, przygotowanie Jolanta Szczepaniak-Przybylińska: III miejsce w kat. II na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych, Szczecin 30.11.2017 r.

Katarzyna Olczykowska - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Wokalistyki Jazzowej Szkół Muzycznych I i II st. - Warszawa, 20.11.2017 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st. - Konin, 7-9.12.2017 r.

Maciej Burda - klasa fortepianu Anny Paras: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych II st. - Gdańsk, 4-5.12.2017 r.

Karolina Stachowiak - klasa fortepianu Eleny Swiridenko: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych II st. - Gdańsk, 4-5.12.2017 r.

Drużyna Tenisa Stołowego Zespołu Państwowych szkół Muzycznych w składzie Karolina Szczerbik, Hanna Antosiweicz, Zofia Kubowicz, Mateusz Hołota, Wiktor Butkiewicz, Miłosz Witczak, Rafał Ackiewicz, Daniel Rozmus, Tymon Chruściel, Paweł Krzemieniewski - przygotowanie Berenika Kamińska-Pękalska, Adrian Gryszpan - I nagroda drużynowa w Mistrzostwach Tenisa Stołowego Szkół Artystycznych - Szczecin, 24.11.2017 r.

Natalia Herfort - klasa śpiewu klasycznego Anny Rosy: II nagroda na I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Carla Loewe - Szczecin, 30.11.-02.12.2017 r.

Abir Chanaa - klasa śpiewu klasycznego Anny Rosy: I nagroda na I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Carla Loewe - Szczecin, 30.11.-02.12.2017 r.

Duet fortepianowy w składzie: Hanna Pudło, Justyna Krynicka - przygotowanie: Aleksandra Pstrągowska: wyróżnienie na II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, 29-30.11.2017 r.

Wiktoria Pałasz - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: I nagroda na XXII Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej "Razem we Wspólnej Europie" - Monachium, 19.09.2017 r.

Wiktoria Pałasz - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: Wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Trzebiatowska Cecyliada 2017" - Trzebiatów, 25.11.2017 r.

Michał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: Wyróżnienie (najwyższa punktacja) na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas perkusji Szkół Muzycznych II st. - Poznań, 16-17.11.2017 r.

Klara Bieluń - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: III miejsce w I Konkursie Altówkowy "ETIUDA" - Gdańsk, 4.11.2017 r.

Katarzyna Olczykowska - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: 1 miejsce w 44 Konkursie Wokalistów Jazzowych - Zamość, 9.09.2017 r.

Karolina Stachowiak - przygotowanie Dorota Kalinowska: finalistka z wyróżnieniem Ogólnopolskiego Konkursu "Bliżej Warszawskiej Jesieni. Rówieśnicy Festiwalu - wybrane sylwetki kompozytorów polskich" - Łódź, 12.09.2017 r.

Martyna Heinrich - klasa organów Małgorzaty Klorek: udział w Mistrzowskim Kursie Muzyki Włoskiej XVII - XIX w. - Bergamo-Gravedona ed Unidi (Włochy), 11-16.08.2017 r.

Maksym Komaniecki - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Chopin pod Wawelem" - Kraków, 25.06.2017 r.

początek strony...

copyright © 2011-2018 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie