Aktualności  |   Kalendarium  |   Galeria  |   Kontakt  |   Ważne adresy  |   Logotyp ZPSM
Dyrekcja  |   Sekcje  |   Nauczyciele  |   Uczniowie  |   Rodzice  |   Rekrutacja

Nowe w galerii ZPSM

  • Konkurs aranżacji kolęd
  • Muzyka fortepianowa przez wieki
  • Warsztaty rytmiczne z udziałem Moniki Kionki
  • Mistrzostwa Tenisa Stołowego Szkół Artystycznych
  • Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin
  • Pomerania 2017
  • Poczytaj mi mój Profesorze...
  • Koncert w Międzyzdrojach
  • Dzień Edukacji Narodowej w ZPSM
  • Pasowanie uczniów klas 1. ZPSM
  • Klasyczny Finał w Muzyku
  • West side story
  • Krasnoludki w Muzyku
  • Warsztaty fletowe z udziałem Małgorzaty Hlawsy
  • Finał Olimpiady Artystycznej w Warszawie
  • Warsztaty teatralna z Iwoną Faj
  • Z bajkową wizytą w Zespole Szkół Specjalnych

Rok Szkolny 2017/2018

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin

16.10.2017

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin za rok szkolny 2016/2017 otrzymali następujący uczniowie: Paweł Bagiński – klasa fortepianu Eleny Swiridenko (IV POSM), Kamil Borsuk – klasa akordeonu Bogdana Górnika (II PSM), Tymon Chruściel – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (III POSM), Weronika Głowacka – klasa fletu Bartosza Głowackiego (III PSM), Agnieszka Kujawska – klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego (VI POSM), Mateusz Leonowicz – klasa gitary Piotra Pałaca (VI PSM), Jakub Mazur – klasa gitary Piotra Pałaca (IV POSM), Cyprian Szawracki – klasa saksofonu Dariusza Samóla (III POSM), Karolina Stachowiak – klasa fortepianu Eleny Swiridenko (VI POSM), Jakub Strycharczyk – klasa skrzypiec Pawła Maślanki (VI POSM), Wiktoria Wasiak – klasa akordeonu Bogdana Górnika (II POSM), Mieszko Zabłocki – klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni (V POSM).

Gratulujemy!

początek strony...

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Pani Premier RP Beaty Szydło

21.12.2016

Karolina Stachowiak - uczennica w klasie fortepianu Eleny Swiridenko. W roku szkolnym 2016/2017 otrzymała promocję z wyróżnieniem do klasy VI POSM II st., uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w Szkole i tym samym po weryfikacji Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

początek strony...

Sukcesy naszych uczniów

2017/2018

Antoni Dubajko - klasa kontrabasu Grzegorza Kmity: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych II st. - Inowrocław, 14-15.12.2017 r.

Dorota Szajduk (III klasa POSM)- przygotowanie Anna Wójcik: II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poświęconym Twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej "Szczeciński Parnas" - Szczecin, 25.11.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria Wasiak - akordeon, Kamil Borsuk - akordeon, przygotowanie Bogdan Górnik: I nagroda w kategorii II na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych, Szczecin 30.11.2017 r.

Cinnamon Duo w składzie: Wiktoria Wasiak - akordeon, Kamil Borsuk - akordeon, przygotowanie Bogdan Górnik: II nagroda w kategorii VIII w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Praga 2-5.11.2017 r.

Wiktoria Wasiak - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda ex æquo w kategorii IV w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Praga 2-5.11.2017 r.

Kamil Borsuk - klasa akordeonu Bogdana Górnika: I nagroda ex æquo w kategorii IV w III Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym - Praga 2-5.11.2017 r.

Duet KomaSoul w składzie: Katarzyna Olczykowska - śpiew jazzowy, Aleksander Marek - fortepian jazzowy, przygotowanie Jolanta Szczepaniak-Przybylińska: III miejsce w kat. II na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych, Szczecin 30.11.2017 r.

Katarzyna Olczykowska - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Wokalistyki Jazzowej Szkół Muzycznych I i II st. - Warszawa, 20.11.2017 r.

Mieszko Zabłocki - klasa skrzypiec Karoliny Uźniak-Guni: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II st. - Konin, 7-9.12.2017 r.

Maciej Burda - klasa fortepianu Anny Paras: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych II st. - Gdańsk, 4-5.12.2017 r.

Karolina Stachowiak - klasa fortepianu Eleny Swiridenko: wyróżnienie w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych II st. - Gdańsk, 4-5.12.2017 r.

Drużyna Tenisa Stołowego Zespołu Państwowych szkół Muzycznych w składzie Karolina Szczerbik, Hanna Antosiweicz, Zofia Kubowicz, Mateusz Hołota, Wiktor Butkiewicz, Miłosz Witczak, Rafał Ackiewicz, Daniel Rozmus, Tymon Chruściel, Paweł Krzemieniewski - przygotowanie Berenika Kamińska-Pękalska, Adrian Gryszpan - I nagroda drużynowa w Mistrzostwach Tenisa Stołowego Szkół Artystycznych - Szczecin, 24.11.2017 r.

Natalia Herfort - klasa śpiewu klasycznego Anny Rosy: II nagroda na I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Carla Loewe - Szczecin, 30.11.-02.12.2017 r.

Abir Chanaa - klasa śpiewu klasycznego Anny Rosy: I nagroda na I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Carla Loewe - Szczecin, 30.11.-02.12.2017 r.

Duet fortepianowy w składzie: Hanna Pudło, Justyna Krynicka - przygotowanie: Aleksandra Pstrągowska: wyróżnienie na II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zespołów Kameralnych - Szczecin, 29-30.11.2017 r.

Wiktoria Pałasz - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: I nagroda na XXII Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej "Razem we Wspólnej Europie" - Monachium, 19.09.2017 r.

Wiktoria Pałasz - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: Wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej "Trzebiatowska Cecyliada 2017" - Trzebiatów, 25.11.2017 r.

Michał Kram - klasa perkusji Dariusza Jagiełło: Wyróżnienie (najwyższa punktacja) na Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas perkusji Szkół Muzycznych II st. - Poznań, 16-17.11.2017 r.

Klara Bieluń - klasa altówki Włodzimierza Radin-Rutkowskiego: III miejsce w I Konkursie Altówkowy "ETIUDA" - Gdańsk, 4.11.2017 r.

Katarzyna Olczykowska - klasa śpiewu jazzowego Jolanty Szczepaniak-Przybylińskiej: 1 miejsce w 44 Konkursie Wokalistów Jazzowych - Zamość, 9.09.2017 r.

Karolina Stachowiak - przygotowanie Dorota Kalinowska: finalistka z wyróżnieniem Ogólnopolskiego Konkursu "Bliżej Warszawskiej Jesieni. Rówieśnicy Festiwalu - wybrane sylwetki kompozytorów polskich" - Łódź, 12.09.2017 r.

Martyna Heinrich - klasa organów Małgorzaty Klorek: udział w Mistrzowskim Kursie Muzyki Włoskiej XVII - XIX w. - Bergamo-Gravedona ed Unidi (Włochy), 11-16.08.2017 r.

Maksym Komaniecki - klasa fortepianu Pawła Gorczyńskiego: wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Chopin pod Wawelem" - Kraków, 25.06.2017 r.

Przesłuchania Makroregionalne Centrum Edukacji Artystycznej - 2017 r.

29.11.2017 r.

początek strony...

Lata Szkolne 2008/2009 - 2016/2017

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2016/2017...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2015/2016...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2014/2015...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2013/2014...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2012/2013...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2011/2012...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2010/2011...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2009/2010...

:: sukcesy artystyczne w roku szkolnym 2008/2009...

:: początek strony

copyright © 2011-2018 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie